Hotel Garden v Košickej Belej

náš tip

Na predaj Hotel Garden, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí, v pokojnej časti Košickej Belej, cca 15 km od Košíc. Ide o dvojpodlažnú budovu s podkrovím.

Hotel ponúka ubytovanie v 18 dvojlôžkových izbách, troch dvojlôžkových a troch štvorlôžkových mezonetových apartmánoch. Každá z izieb je vybavená 32´´ LCD televízorom, rádiom, telefónom, chladničkou, vlastnou kúpeľnou s vaňou a toaletou. Apartmány disponujú navyše obývacími izbami s posedením. Niektoré z izieb majú balkóny s pekným výhľadom na park.  Priamo v hoteli sa nachádza reštaurácia s kapacitou 65 stoličiek, detský kútik, salónik s biliardom. Hotel je svojimi dispozíciami, kapacitou a štýlovým zariadením vhodné miesto pre organizovanie školení, firemných akcií, seminárov, rodinných osláv alebo posedení celoročne.

Hotel v roku 2016 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa kompletne zrekonštruovala kuchyňa – nové spotrebiče, nerezové pracovné pulty, konvektomat. Nová kotolňa s elektronickou reguláciou tepla a hydraulickým vyregulovaním sústavy ÚK, použitá technológia a elektronika značky Viessmann, predpríprava na iný zdroj tepla t.j. tepelné čerpadlo, solár a pod. Tri vrty na vodu - vlastná studňa s pitnou vodou.

V rámci rekonštrukcie bol zmodernizovaný aj bezpečnostný systém, kamerový systém a televízny satelitný prijímač. Hlavná budova hotela je zateplená .

V areáli hotela je k dispozícii sezónny vonkajší bazén 25 x 13 m, detsky bazén 8,5 x 3,8 m, letná terasa s posedením, ohniskom a grilom, detské ihrisko , okrajom záhrady preteká potok so pstruhmi.

Ďalší  potenciál  využitia je v súčasnosti nevyužívaná prevádzková budova kúpaliska  bazénovou technológiou vo výmere 330 m 2.

Hotel Garden sa nachádza na pozemku o výmere cca 2 ha. Parkovanie pre 70 áut pri objekte.

Daná lokalita ponúka rôzne možnosti na športové aktivity. V okolí je niekoľko cyklistických trás, bežeckých tratí vhodných na bežkovanie. Cca 3 km od hotela sa nachádza lyžiarsky areál Jahodná. V blízkej vodnej nádrži Ružín (cca 8 min cesta autom) je množstvo možností užiť si vodné športy.

 

Pri predaji spolupracujeme s maklérom Petrom Badidom z realitnej kancelárie REMAX Benard


Lokalita:Košická Belá
Druh:predaj
Okres:Košice - okolie
Pozemok m2:20 000 m2
Cena:možnosť dohody