Rodinný dom v Košickej Novej Vsi

Na predaj zaujímavý rodinný dom v lukratívnej časti mesta Košíc – v Košickej Novej Vsi 7 min cesty autom od centra mesta.

Dom je postavený na pozemku s rozlohou 1262 m2 s dostatočným priestorom na parkovanie – 8 áut z toho 3 sú garáže. Dom je ohradený vysokým murovaným plotom. Vo vnútri domu sa nachádza 10 m bazén, ktorý má kompletnú ekologickú bazénovú technológiu, ohrev vody, využívaný celoročne. V dome je podlahové a lokálne vykurovanie a infra sauna.

Dispozícia domu je veľmi komunikatívna. Spoločenská časť domu zahŕňa obývačku s jedálňou, kde samozrejme nechýba vstup na juh orientovanú priestrannú terasu a interiérový krb, ktorý príjemne dopĺňa jedáleň. Praktické riešenie obývačky, terasy a pozemku umožňuje priamy vstup z každej z menovaných časti k bazénu.

Dispozičné riešenie ponúka medzipodlažnú architektúru, ktorá je prispôsobená tak, že každý člen rodiny má svoju spálňu, pracovňu a kúpeľňu.

Priestranná podkrovná časť domu je vhodná pre uzatvorené rokovacie príležitosti pri biliardovom stole s pekným výhľadom na pozemok.

Stav: nehnuteľnosť je obývateľná ihneď. Inžinierske siete sú kompletné: elektrina, plyn, kanalizácia, voda, telekomunikačná sieť. Kúrenie je plynové, podlahové v kombinácii s radiátormi.

Využitie: rodinný dom poskytuje dostatok súkromia každému členovi rodiny ale aj dostatok priestoru pre spoločné chvíle. Dom má praktický potenciál poskytnúť dostatočné priestory aj pre reprezentačné a podnikateľské účely.

Iné súčasti: pevná linka, internet, satelit, video vrátnik, bazén, sauna, pivnica.

Občianska vybavenosť: na úrovni mesta


Lokalita:Košická Nová Ves
Druh:predaj
Okres:Košice III
Vlastníctvo:OV
Pozemok m2:1262 m2
Inžinierské siete:všetky
Novostavba:Nie
Celková cena:530 000,00 € + možnosť dohody